Pro vlastníky

zprostředkování prodeje

Chcete prodat svou nemovitost? Chcete se přestěhovat do lepší lokality, potřebujete více prostoru či uvažujete o developerském projektu a chybí vám prodejní tým? Rádi vám nabídneme naše know how v oblasti prodeje a pomůžeme s realizací transakce. Specializujeme se zejména na bytové jednotky, bohaté zkušenosti však máme v celém spektru realitního trhu.

zprostředkování nájmu

Investovali jste do nového bytu a chcete své peníze zhodnotit? Nabízíme vám komplexní servis, od nabídky bytu k pronájmu přes veškerou komunikaci s nájemcem až po následnou správu. Tak, abyste si mohli užívat výnosy z nájmu bez starostí.

nabídka investic

Investice do nemovitostí dnes představuje jeden z nejlepších způsobů, jak efektivně uložit a zhodnotit finanční prostředky. Nabízíme spolehlivý servis jak drobným, středním, tak i velkým investorům. Dokážeme pro vás vybrat vhodnou nemovitost a zprostředkovat její koupi, zhodnotit financování a zajistit následný pronájem jak jednoho bytu, tak i celého bytového domu, vše s ohledem na maximální výnos.

správa
bytů

Aby se vaše investice zhodnotila, je nutné o ni náležitě pečovat. U nemovitostí to platí dvojnásob: nájemci přicházejí a odcházejí, nezbytná je renovace a rekonstrukce… My však od první chvíle vybíráme nemovitosti tak, abyste do budoucna měli starostí co nejméně. A ty zbývající drobnosti pro vás zajistíme tak, aby správa vaší nemovitostí byla hračkou, která vám zabere maximálně pár hodin ročně.

finanční
poradenství

Uvažujete o koupi vysněné nemovitosti či o vhodném investování finančních prostředků? Pomůžeme vám bezplatně zajistit výhodné financování vašich záměrů hypotečním úvěrem. Nachystáme pro vás nezávazné kalkulace a hlavně vám téměř ihned řekneme, zda na hypotéku dosáhnete a jakou vám některá z největších bank nabídne úrokovou sazbu. Hypoteční sazby jsou na historickým minimech, využijte této příležitosti.

developerské
projekty

Zkušenosti s řízením projektů, dlouholetá praxe v oblasti marketingu a znalost realitního trhu z nás dělají optimálního partnera pro spolupráci na developerském projektu. Jsme připraveni spolupracovat jak na dílčích částech, tak na kompletní realizaci, od vytipování vhodné lokality, akvizice, tvorby obchodního plánu, přípravy studie a projektové dokumentace, propagace až po prodejní servis a vyjednávání s klienty.

Copyright © 2015 Bafire Solution s.r.o. | Všechna práva vyhrazena