Investice

výnos
OD 5 % A VÍCE

Investice
do nemovitostí

Nízká míra rizika a bezpečný způsob, jak uložit finanční prostředky – to jsou společné jmenovatele pro investice do nemovitostí. Prodejní hodnota nemovitostí se navíc v dlouhodobém horizontu zvyšuje, což představuje spolehlivou ochranu před inflací. Rádi vám zajistíme komplexní servis a postaráme se o správu vaší nemovitosti i o přidružené povinnosti – a vy si můžete v klidu užívat příjem z nájmu. Vzhledem k nízkým úrokovým sazbám hypotečních úvěrů je možné investici zrealizovat i s malým vstupním kapitálem.

Vhodná
nemovitost

Specializujeme se na investice do novostaveb. Našim klientům přinášejí řadu výhod, například dlouholetou trvanlivost, nízkou degradaci, záruku, a tedy na dlouho prakticky nulové investice do oprav a nutných renovací. Developerské projekty vybíráme v prověřených lokalitách s vysokou atraktivitou pro nájemce, s ohledem nejen na aktuální výnos, ale i na budoucí vývoj a růst. Stěžejním kritériem je pro nás občanská vybavenost, kvalita lokality, dostupnost a to vše s vědomím cílové skupiny pro danou nemovitosti.

Bezstarostná
investice

Poskytneme vám komplexní servis od výběru lokality a konkrétní nemovitosti až po její správu. Zastoupíme vás u jednání s prodávajícím a vyjednáme co nejlepší cenu. Navrhneme optimální kombinaci vlastního kapitálu a bankovního financování a případnou hypotéku vyřídíme. Vyhledáme vhodného nájemce (a to včetně zajištění inzerce, prohlídek, nájemních smluv či dalších dokumentů), vše s důrazem na platební morálku. Po celou dobu za vás rádi budeme řešit veškerou komunikaci s nájemci, správcem domu a dalšími subjekty.

Co
získáte?

Díky své investici do nemovitostí získáte stabilní příjem s malou mírou rizika a maximálním výnosem. Delegováním správy své nemovitosti uspoříte drahocenný čas a zároveň dosáhnete vysoké obsazenosti – tedy vysoce efektního zhodnocení vložených prostředků. Vhodná správa nemovitosti je klíčová pro dosažení a udržení stabilního a vysokého výnosu. Pravděpodobně máte svého osobního bankéře, svého krejčího, fitness trenéra... Získejte v nás i svého privátního realitního makléře.

Copyright © 2015 Bafire Solution s.r.o. | Všechna práva vyhrazena